JAK TO VŠE ZAČALO

Z vyprávění mé maminky o mém dětství – „Vzbudila jsem se kolem jedné hodiny po půlnoci. Pomalu se začalo objevovat světlo kolem tvé postýlky. Ze světla vystoupily dvě postavy, chvíli postály. Pocit klidu a zvláštního ticha se rozprostřel po místnosti. Pak všechno pomalu vybledlo. Určitě jsem viděla anděly. Do dneška si to vybavuji“.

Já sama si vzpomínám, jak jsme jednou, jako děti, měli zakázáno jít se koupat. Mě se to moc nelíbilo tak jsem vždycky večer ulehla a moc si přála jít si zaplavat do zakázaného rybníka. Najednou se moje tělo zvedlo a „ šup“ a už jsem byla ve vodě. Byla to nádhera. Užívala jsem si koupání a nijak mě netrápilo, že je to jiné a ostatní to nepoužívají.

Plynul čas a já, řízením osudu, jsem se dostala na astrologicko- léčitelskou školu. Schopnost jsem doplňovala čtením knih, studiem a absolvováním různých kurzů. Vykládací karty začaly vyprávět a tarotové karty mě zvaly do svého nitra. Poznala jsem různé světy a prošla neuvěřitelnými zážitky. Roku 2000 otvírám středisko Malé Delfy ve Vršovicích. Já sama používám ke své práci sílu energie, ale zvu si ke spolupráci kineziology, specialisty na čínskou medicínu, astrology, numerology a další specialisty. Je radost mít vedle sebe moudré lidi. Všem bych touto cestou chtěla poděkovat, že jsem mohla být v jejich přítomnosti. V roce 2003 se stěhuji do Bubenče, kde jsem až do dnešních dnů.

VZDĚLÁNÍ A KURZY

Reiki -Th Dr Mari Hall (1996-1997)

The Silva Method (1996-1997)

Hlubinná Abreaktivní Psychoterapie A.Dragomirecký (1997)

První Pražská astrologiko-léčitelská škola (1996-2000)

NAPSALI O NÁS